
[TYLKO U NAS] Ambasador A. Kwiatkowski: Gdyby nie św. Jan Paweł II i bł. prymas Stefan Wyszyński, to kto wie, czy Polska nadal byłaby dzisiaj naprawdę niepodległym państwem
Gdyby nie św. Jan Paweł II i gdyby nie bł. prymas Stefan Wyszyński, to kto wie, czy Polska nadal byłaby dzisiaj naprawdę niepodległym państwem. Kto wie, czy mielibyśmy dziś ambasadę przy Stolicy Apostolskiej. W końcu kto wie, czy mielibyśmy wolne media. Powinniśmy sięgnąć wstecz i pamiętać o tym, jak wiele zrobił Jan Paweł II nie tylko dla Kościoła, ale też dla nas, dla Polski, dla całego świata – podkreślił Adam Kwiatkowski, ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej, podczas „Aktualności dnia” na antenie Radiu Maryja.











