Patronat medialny Radia Maryja i TV Trwam

,

Targi Rolne w Sercu Polski w Bratoszewicach

fot. Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach
, ,

„Wielkie odkrycie” - zbliża się V Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa

8 października do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie przybędą dzieci z całej Polski. To już piąta edycja pielgrzymki najmłodszych do Pocysterskiego Opactwa. Podczas wydarzenia odbędzie się Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej, na który trwają zapisy. Patronat medialny nad inicjatywą sprawuje Radio Maryja i TV Trwam.

I Kongres SACRIS – Dobra Kościoła (Troska i Odpowiedzialność)

W bazylice archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Andrzeja we Fromborku odbywa się I Kongres SACRIS – Dobra Kościoła (Troska i Odpowiedzialność). Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio Maryja oraz TV Trwam.
,

Michalickie Spotkanie Młodych w Miejscu Piastowym

„Więcej, mocniej, bardziej” – pod tym hasłem w Miejscu Piastowym odbyło się Michalickie Spotkanie Młodych. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Radio Maryja i Telewizja Trwam.
,

W Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce można obejrzeć wystawę „Ramię krzep – Ojczyźnie służ”

W tym roku przypada 135. rocznica powstania Sokolstwa Polskiego w Ameryce. Z tej okazji w Muzeum imienia Kazimierza Pułaskiego w Warce otwarto wystawę  zatytułowaną „Ramię krzep – Ojczyźnie służ”. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Radio Maryja i TV Trwam.
,

Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny

W najbliższą niedzielę z Placu Zamkowego w Warszawie wyruszy Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny, który przejdzie ulicami miasta. Inicjatorem akcji jest Centrum Życia i Rodziny. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują TV Trwam i Radio Maryja.