[TYLKO U NAS] T. Woźniak: Programem Platformy Obywatelskiej tak naprawdę jest nienawiść do Zjednoczonej Prawicy

PO nie znajduje innych form przekazywania swoich propozycji Polakom, kiedy w zasadzie też nie ma co specjalnie promować, bo sam przewodniczący Schetyna nie zna „swojej szóstki”, inni posłowie, kandydaci nie znają w ogóle podstawowych założeń programu, bo programem tak naprawdę jest nienawiść do PiS, nienawiść do Zjednoczonej Prawicy – powiedział w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja poseł Prawa i Sprawiedliwości Tadeusz Woźniak.

[TYLKO U NAS] Pos. B. Bubula: Dobrobyt nie jest celem, ale środkiem dla celów wyższych

Dobrobyt nie jest celem, ale środkiem dla celów wyższych. Inaczej bowiem w państwie dobrobytu rozpanoszy się lenistwo, wygodnictwo, nuda, tchórzostwo i niezdolność do obrony życia. Zacznie się niezdolność do poświęcenia, zanik honoru i dyscypliny – wskazała poseł Barbara Bubula w felietonie z cyklu „Myśląc Ojczyzna” w Radiu Maryja.

Ks. abp M. Jędraszewski: Kiedy myślimy o tych trzech miejscach: Ostaszków, Twer, Miednoje, przypomina nam się droga Pana naszego Jezusa Chrystusa

Stoimy przed krzyżem, który mówi o cierpieniu, haniebnej śmierci, ale także o zwycięstwie nad śmiercią, grzechem i szatanem. Mówi również o nadziei, że ci, którzy z krzyżem złączyli swój los, także zwyciężą – mówił metropolita krakowski ks. abp Marek Jędraszewski podczas uroczystego apelu z okazji 79. rocznicy Zbrodni Katyńskiej i ustanowienia krzyża martyrologicznego przy obelisku w hołdzie pomordowanym policjantom II RP.