
Rodzina Radia Maryja pielgrzymowała do Torunia. O. Jerzy SCJ z Bełchatowa: Wielbimy Pana, dziękujemy za wszystkie łaski, za to piękne dzieło. Za wszystko chwała Panu
rozpoczęło nadawanie 8 grudnia 1991 roku. Od tamtego momentu katolicki głos rozbrzmiewa w wielu domach w Polsce i na świecie. W Toruniu odbyły się obchody 32. rocznicy powstania Radia Maryja. „Bardzo przeżywam to, że jestem tutaj pierwszy raz. Cieszę się, iż przyjechaliśmy szczęśliwie do Torunia, to wszystko dzięki Bożemu Sercu, Matce Bożej i świętemu Janowi Pawłowi II. Wielbimy Pana, dziękujemy za wszystkie łaski, za to piękne dzieło. Za wszystko chwała Panu” – podkreślił ojciec Jerzy SCJ z Bełchatowa.











