fot. PAP/Grzegorz Momot

Premier M. Morawiecki: Marka polskich produktów jest coraz bardziej znana na świecie

„Jakość polskich produktów, polska marka jest coraz bardziej znana na świecie, to tworzy nowe miejsca pracy, wyższe marże dla przedsiębiorców, większe możliwości inwestycyjny i wyższe wynagrodzenia dla pracowników” – mówił premier Mateusz Morawiecki w piątek w firmie Polmotors w Bielsku-Białej.

Premier zwracał uwagę podczas wystąpienia, że szef firmy Polmotors Andrzej Graboś chce dokonywać ekspansji na kolejne kraje.

„Tutaj, stąd polska produkcja idzie praktycznie na cały świat, części samochodowe, które trafiają do wszystkich najlepszych na świecie producentów samochodowych. To świadczy o tym, że jakość polskich produktów, marka polskich produktów jest coraz bardziej znana na świecie, coraz bardziej ceniona, a to przecież jest praca polskich rąk, polskich umysłów. To jest kombinacja różnych maszyn połączona z inwencją ludzką, z zaangażowaniem pracowników, po to żeby polska gospodarka mogła jak najszybciej rozwijać się, ekspandować na wszystkie rynki całego świata” – mówił premier Mateusz Morawiecki.

Podkreślił jednocześnie, że jesteśmy w bardzo dobrym momencie, aby „ten dodatkowy rozrusznik rozwojowy, jakim była tarcza finansowa nie tylko zadziałał na tu i teraz, na obronę miejsc pracy, ale żeby dzięki temu udało się szybko rozwijać skrzydła gospodarcze na cały świat”.

„Jakość polskich produktów, polska marka jest znana na całym świecie coraz bardziej, to tworzy nowe miejsca pracy, wyższe marże dla przedsiębiorców, większe możliwości inwestycyjny i wyższe wynagrodzenia dla pracowników, a to jest program pana prezydenta Andrzeja Dudy” – zaznaczył premier Mateusz Morawiecki.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl