fot. Robert Sobkowicz/Nasz Dziennik

Plebiscyt wyłaniający osoby wspierające tzw. aborcję

Fundacja Pro-Prawo do Życia ogłosiła plebiscyt: „Herody roku 2015 r.” Celem jest wyłonienie osób i instytucji, które w sposób szczególny wspierają zabijanie nienarodzonych dzieci.

Do 10 grudnia każdy może zgłosić kandydata, który jego zdaniem dorobił się tego niechlubnego miana. Wybrany „Herod roku 2015″ otrzyma symboliczną nagrodę – „krwawego srebrnika”

To kolejna inicjatywa, która ma chronić życie każdego niewinnego dziecka – podkreśla Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Rzeź niewiniątek, której dokonał Herod ponad 2000 lat temu próbując zabić Pana Jezusa niestety trwa w naszych czasach i trwa na znacznie większą skalę. Tysiące dzieci są zabijane w Polsce przed narodzeniem. Naszym celem jest doprowadzenie do tego, żeby każde dziecko w Polsce od poczęcia miało prawo do życia. Żeby zapewnić to prawo, musimy piętnować tych, którzy zabijają dzieci i chcą je zabijać albo tych, których obowiązkiem jest to, żeby dzieci chronić od poczęcia, a tego nie robią – podkreślił Mariusz Dzierżawski.

Plebiscyt będzie się odbywał w dwóch turach. Głosować można na stronie www.stopaborcji.pl.

Do 10 grudnia można proponować kandydatów na Heroda. Następnie Fundacja Pro-Prawo do Życia wyłoni kilka najbardziej haniebnych kandydatur. Do 20 grudnia internauci będą mogli głosować na wybrane osoby lub instytucje.

Rozstrzygniecie nastąpi 28 grudnia, w święto Świętych Młodzianków – dzieci zabitych z rozkazu Heroda.

RIRM

drukuj