Protesty przeciwko demoralizacji dzieci w szkołach

W całej Polsce odbędą się dziś protesty przeciwko demoralizacji dzieci w szkołach. Protestujący będą domagać się od władz odrzucenia programów edukacji seksualnej serwowanych dzieciom przez Światową Organizację Zdrowia.

Rodzice zbierali podpisy pod petycją przeciwko demoralizacji dzieci.

– Wymagane było 100 tys., a my zebraliśmy 250 tys. Nie jest to jakaś ogromna liczba, ale jest to spora liczba obywateli, którzy nie zgadzają się na to, żeby ich dzieci były przymusowo poddawane lewicowej, demoralizującej propagandzie seksualnej – powiedział Jan Cyraniak z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Promowane przez rząd tzw. programy edukacji seksualnej nakłaniają do masturbacji od najmłodszych lat życia. Mówią także o konieczności łatwego dostępu do środków antykoncepcyjnych. Rodzice oraz organizacje pro-life  nie zgadzają się z tak wynaturzoną  pseudo edukacją.

Główna manifestacja rozpocznie się o 14:45 w Warszawie przed Ministerstwem Edukacji Narodowej. Inne przed  kuratoriami oświaty w całej Polsce:

Wrocławiu, Pl. Powstańców Warszawy 1,

Bydgoszczy, ul. S. Konarskiego 1-3,

Lublinie, ul. 3-go Maja 6,

Gorzowie Wlkp., ul. Jagiellończyka 10,

Łodzi, Al. Kościuszki 120 a,

Krakowie, ul. Basztowa 22,

Opolu, ul. Piastowska 14,

Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15,

Białymstoku, Rynek Kościuszki 9,

Gdańsku, ul. Okopowa 21/27,

Katowicach, ul. Jagiellońska 25,

Kielcach, Al. IX Wieków Kielc 3,

Olsztynie, Al. J. Piłsudskiego 7/9,

Poznaniu, ul. Kościuszki 93, Szczecin, ul. Matejki 6 B).

RIRM/ prawy.pl/PCh24

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl