fot. youtube.com/gadowskitv

W. Gadowski: Obecny szef WHO rozpoczynał swoją karierę polityczną w organizacji, którą Amerykanie wpisali na listę organizacji terrorystycznych za masowe porwania i zamachy bombowe

WHO od 2017 r. przewodniczy Tedros Ghebreyesus z Etiopii. W latach 2005-2015 był ministrem zdrowia Etiopii. Dotyczyło go kilka śledztw mówiących o tym, że prześladuje mniejszości narodowe, nie dbając o ich zdrowie. (…) Zaczynał swoją karierę w biurze politycznym Tigray People’s Liberation Front, wpisanego na listę organizacji terrorystycznych przez samych Amerykanów za masowe porwania, zamachy bombowe oraz rabunki z bronią w ręku. Tedros zaczynał tam karierę polityczną – powiedział red. Witold Gadowski w autorskim „Komentarzu Tygodnia” opublikowanym na serwisie YouTube.

Mało wiemy o organizacjach, które odpowiadają za nasze bezpieczeństwo i wydają różne ważne dokumenty. Światowa Organizacja Zdrowia do niedawna utrzymywała, że wirus Sars-CoV-2 jest naturalną mutacją. Teraz WHO, prawdopodobnie wskutek przerwania przez Donalda Trumpa „kroplówki finansowej, powoli zmienia narrację – powiedział red. Witold Gadowski

– Rzecznik WHO oświadczył, że precyzyjne określenie nowego wirusa nie jest na razie możliwe. Organizacji od 2017 r. przewodniczy Tedros Ghebreyesus z Etiopii. W latach 2005-2015 był ministrem zdrowia Etiopii. Dotyczyło go kilka śledztw mówiących o tym, że prześladuje mniejszości narodowe, nie dbając o ich zdrowie. (…) Zaczynał swoją karierę w biurze politycznym Tigray People’s Liberation Front, wpisanego na listę organizacji terrorystycznych przez samych Amerykanów za masowe porwania, zamachy bombowe oraz rabunki z bronią w ręku. Tedros zaczynał tam karierę polityczną – poinformował publicysta.

Współdziałał z Arabią Saudyjską, popełniając lub przynajmniej tuszując zbrodnie w Jemenie. W tym czasie związał się z Komunistyczną Partią Chin. Między jej przedstawicielami a Billem Gatesem doszło do porozumienia ws. finansowania kampanii Ghebreyesusa, dzięki której miał objąć fotel przewodniczącego WHO – dodał.

Autor „Komentarza Tygodnia” wskazał, że „od tego czasu Ghebreyesus zasłużył się jako szef Światowej Organizacji Zdrowia wieloma działaniami na rzecz Chin, także tłumieniem prawdy o obecnej pandemii”.

– Na początku tragicznego rozwoju pandemii we Włoszech, Ghebreyesus orzekł, by nie stygmatyzować Chin. Następne jego działania obnażył Donald Trump – powiedział.

Witold Gadowski przytoczył słowa laureata nagrody Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie wirusa HIV, Luca Montagniera, który twierdzi, że „Sars-CoV-2 pochodzi z laboratorium i dodano do niego sekwencję, którą można znaleźć w HIV”.

– To bardzo skrupulatna praca zegarmistrza na poziomie sekwencji wirusa. Luc Montagnier mówił, że jest wola uciszenia sprawy. Badaczy z Indii zmuszono do wycofania swoich wniosków, anulowano je – zwrócił uwagę autor „Komentarza Tygodnia”.

Dziennikarz przecząco odpowiedział na pytanie, czy Sars-CoV-2 jest bronią biologiczną.

– Nie spełnia podstawowych warunków, które zazwyczaj stawia się przy tworzeniu broni biologicznej. Pierwszy warunek mówi, że musi być błyskawicznie „zjadliwy” i zabijać przede wszystkim osoby w wieku poborowym – od 16 do 50 lat. Ten wirus tego nie robi – podkreślił red. Witold Gadowski.

Publicysta zaznaczył, że „wirusy mają to do siebie, że z każdym przejściem z komórek żywiciela na następnego żywiciela może się dokonać mutacja”.

– Naukowcy twierdzą, że mamy już do czynienia z ośmioma większymi mutacjami Sars-CoV-2, które występują w świecie. (…) Nie wiadomo, czy jest to duża, czy mała mutacja. Nie wiemy też, czy funkcjonuje to tak, jak grypa, gdzie co sezon mamy nową mutację wirusa grypy – powiedział w autor „Komentarza Tygodnia”.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl