źródło: pixabay.com

[TYLKO U NAS] A. Macierewicz: Gdy słyszymy wypowiedzi liderów UE, to dowiadujemy się, że dla nich ideologia LGBT powinna być ideologią Unii. Jestem głęboko przekonany, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie

Gdy słyszymy wypowiedzi liderów Unii Europejskiej, to dowiadujemy się, że dla nich ideologia LGBT powinna być ideologią Unii Europejskiej, powinna być obowiązującą ideologią w Unii Europejskiej. Jestem głęboko przekonany, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie. Jednak, żeby rzeczywiście do tego nie doszło, musimy jasno i głośno o tym mówić. Nie możemy się obawiać i cofać przed atakami gazet, telewizji i innego rodzaju mediów, polityków, którzy na podstawie ideologii LGBT chcą stworzyć narzędzie niszczące Polskę – mówił poseł Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej, w felietonie „Głos Polski” na antenie TV Trwam.

Tzw. parada równości przeszła ulicami Warszawy. Pochód zainaugurował prezydent stolicy, Rafał Trzaskowski. W przestrzeni publicznej coraz częściej propagowana jest ideologia LGBT.[czytaj więcej]

Poseł Antoni Macierewicz odniósł się do działań ideologii LGBT, która jego zdaniem próbuje zniszczyć, zawładnąć naszą cywilizację, czyli rodzinę, cywilizację chrześcijańską, a także naród i państwo.

– Ideologia LGBT jest konsekwencją i wynikiem ideologii marksistowskiej. To nowa formuła ideologii marksistowskiej. Dzisiaj słyszymy, jak w Parlamencie Europejskim przebiega debata nad raportem Predraga Matića [więcej], którego istotą i celem jest wpisanie do praw człowieka (praw, które bazują na prawie naturalnym, praw, które czerpią swój wzór z chrześcijaństwa, z Ewangelii) ideologii LGBT, wpisanie do praw człowieka prawa do zabijania dzieci, wpisanie prawa do rozbijania i niszczenia rodziny, wpisanie prawa do demoralizacji całej struktury społecznej – podkreślił były minister obrony narodowej.

– Gdy patrzymy na to, równocześnie słyszymy, jak przywódcy Unii Europejskiej atakują ustawodawstwo węgierskie, które chroni dzieci, które poprzez ostatnią ustawę dąży do tego, aby uniemożliwić demoralizację dzieci w szkołach – dodał.

Poseł Antoni Macierewicz zaznaczył, że musimy zdawać sobie sprawę, że i Polska już jest atakowana.

– Gdy słyszałem w Sejmie ataki na ministra prof. Przemysława Czarnka, to zdałem sobie sprawę z tego, że narasta także w Polsce tego typu ofensywa. Z tego punktu widzenia warto spojrzeć na wydarzenia, które mają miejsce w tym samym czasie w Stanach Zjednoczonych. Bardzo wielu z nas przeżywało klęskę pana prezydenta Donalda Trumpa i objęcie władzy w olbrzymim stopniu dzięki właśnie wsparciu środowisk LGBT przez bardzo szczególną formację demokratów. Przez taką część, frakcję partii demokratycznej, która wywiesiła flagę LGBT jako znak swojej ideologii. Ale Stany Zjednoczone to zupełnie inna formacja społeczna, a także inna formacja prawna i polityczna – podkreślił polityk.

W środę Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych jednogłośnie „odrzucił prawodawstwo, które by pozwalało parom homoseksualnym na adopcję dzieci na takich samych warunkach, jak to się dzieje w wypadku małżeństw”.

– Postawiono jednoznaczną tamę rozwojowi ideologii LGBT. Postawiono jednoznaczną granicę, poza którą ta ideologia nie tylko nie będzie mogła się rozwijać, ale nie będzie mogła niszczyć ludzi, społeczeństwa, państwa i narodu. To niesłychanie ważna decyzja, ale równocześnie pokazująca, że w Stanach Zjednoczonych cywilizacja chrześcijańska jest nieporównywanie silniejsza i w mniejszym stopniu podatna na oficjalne ataki. To, co dzieje się w Unii Europejskiej, dzieje się pod olbrzymią presją nie tylko mediów, ale i dużej części elit państwowych. Gdy słyszymy wypowiedzi liderów Unii Europejskiej, to dowiadujemy się, że dla nich ideologia LGBT powinna być ideologią Unii Europejskiej, powinna być obowiązującą ideologią w Unii Europejskiej. Jestem głęboko przekonany, że w Polsce nigdy do tego nie dojdzie. Jednak, żeby rzeczywiście do tego nie doszło, musimy jasno i głośno o tym mówić. Nie możemy się obawiać i cofać przed atakami gazet, telewizji i innego rodzaju mediów, polityków, którzy na podstawie ideologii LGBT chcą stworzyć narzędzie niszczące Polskę – podsumował poseł PiS.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl