
Wicemin. M. Gróbarczyk: Dzięki portom Polska jest niezależna
Zapotrzebowanie na tereny portowe w Polsce jest ogromne. Przypomnę, że dzięki portom Polska jest niezależna. Dostarczanie energii, takiej jak gaz, węgiel czy inne węglowodory, odbywa się właśnie przez polskie porty – mówił Marek Gróbarczyk, wiceminister infrastruktury, pełnomocnik rządu ds. gospodarki wodą oraz inwestycji w gospodarce morskiej i wodnej, w czwartkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.











