
Dr R. Leśkiewicz (IPN) o dekomunizacji przestrzeni publicznej: Jesteśmy w połowie drogi
„Pomniki wdzięczności” to obiekty propagandowe, bo taki był cel ich powstawania. Do tej pory udało się usunąć z przestrzeni publicznej blisko 30, a więc jesteśmy w połowie drogi – mówił w środowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja dr Rafał Leśkiewicz, rzecznik prasowy Instytutu Pamięci Narodowej.











