
Wicemin. T. Rzymkowski: Obawiam się, że kampania będzie wyjątkowo paskudna i brutalna. Chwyty poniżej pasa mogą przejść nasze najgorsze wyobrażenia
To jest skandaliczne, że tragedię ludzką traktuje się, w sposób zmanipulowany, fałszywy, aby wywołać negatywne emocje, do zmobilizowania polskiej opinii publicznej przed wyborami. To w mojej ocenie oznacza, że czeka nas bardzo brutalna, paskudna, pozbawiana jakichkolwiek hamulców kampania wyborcza do polskiego parlamentu – mówił wiceminister edukacji i nauki, Tomasz Rzymkowski, w piątkowym programie „Polski Punkt Widzenia” na antenie TV Trwam.










