
Ks. prof. K. Bielawny o bezdzietności w polskich rodzinach: Przyczyną naszej depopulacji jest deprawacja młodego pokolenia, zniszczenie moralne, duchowe i biologiczne
Młode pokolenie zdeprawowano „edukacją” seksualną. To nie jest edukacja, a deprawacja, która sprawia, że ten młody człowiek nie będzie zdolny do podjęcia ważnych zadań społecznych, a takim zadaniem jest choćby założenie rodziny, przyjęcie potomstwa i jego wychowanie Przyczyną naszej depopulacji jest deprawacja młodego pokolenia, zniszczenie moralne, duchowe i biologiczne – mówił ks. prof. Krzysztof Bielawny, teolog, autor licznych publikacji o tematyce teologicznej, historycznej i demograficznej, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.











