
Z. Bogucki w Radiu Maryja o komisji ds. afery wizowej: „Koalicja 13 grudnia” chce z tego zrobić teatr polityczny, a my musimy dojść do prawdy i przebić ten wielki balon wizowego kłamstwa PO
Nie było formalnej podstawy do powołania komisji śledczej ds. afery wizowej i można się zastanawiać, dlaczego w takim razie my jako posłowie PiS zagłosowaliśmy za powołaniem tej komisji. Chcemy pokazać, że mamy czyste ręce, że nie mamy nic do ukrycia w tej sprawie i chcemy jej wyjaśnienia (…) „Koalicja 13 grudnia” chce z tego zrobić teatr polityczny i będzie on pewnie trwał. Będzie to marna, żałosna sztuka, ale wszyscy musimy przez to przejść, żeby dojść do prawdy i przebić ten wielki balon wizowego kłamstwa Platformy Obywatelskiej – powiedział Zbigniew Bogucki, poseł PiS, członek sejmowej komisji śledczej ds. tzw. afery wizowej, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.











