M. Warchoł w Radiu Maryja o społeczności LGBT: Nie chcą równych praw dla wszystkich – chcą wszystkich praw dla siebie

Liczy się tylko ich ideologia, ich przekonania, indoktrynacja. Mówią wiele o wolności, a bezczelnie łamią wolność. Nie chcą równych praw dla wszystkich – chcą wszystkich praw dla siebie. Wprowadzają dyktaturę. To jest dyktatura nielicząca się z żadnymi innymi poglądami – mówił o ideologach LGBT w poniedziałkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja Marcin Warchoł, poseł Suwerennej Polski.

Urząd miasta Krakowa zdecydował się zamienić polskie flagi na swoim gmachu na „tęczę” LGBT [czytaj więcej].

Jak zwrócił uwagę Marcin Warchoł, flaga państwowa jest chroniona prawem, więc działania krakowskiego magistratu są przestępstwem w myśl [art. 137 Kodeksu karnego].

– Tutaj mamy do czynienia z usunięciem flagi i absolutnie jest to przestępstwo. Jest to zachowanie zarówno naganne z moralnego punktu widzenia, jak i bezprawne, więc ci z „uśmiechniętej Polski” nie tylko nie szanują obowiązującego prawa, ale też zwykłych zasad przyzwoitości, kultury i norm, wartości, w których jako społeczeństwo trwamy od wieków – podkreślił poseł Suwerennej Polski.

Zdaniem polityka dla środowiska LGBT nie liczy się prawo i państwo.

– Liczy się tylko ich ideologia, ich przekonania, indoktrynacja. Mówią wiele o wolności, a bezczelnie łamią wolność. Nie chcą równych praw dla wszystkich – chcą wszystkich praw dla siebie. Wprowadzają dyktaturę. To jest dyktatura nielicząca się z żadnymi innymi poglądami – podkreślił gość „Aktualności dnia”.

Indoktrynacja LGBT ma miejsce również na szczeblu rządowym. Bardzo prawdopodobne jest, że nowy przedmiot edukacja zdrowotna będzie realizował program edukacji seksualnej polegający w istocie na seksualizacji dzieci.

– Niestety, mamy do czynienia z instytucjonalną deprawacją naszych dzieci. To jest demoralizacja i to demoralizacja sankcjonowana przez instytucje państwowe (…), które nie szanują prawa. Prawo wyraźnie wskazuje, iż to rodzice mają wyłączne kompetencje do wychowywania, nauczania zgodnie z własnymi przekonaniami religijnymi i filozoficznymi – zaznaczył Marcin Warchoł.

Jest to jedno z praw człowieka. Łamanie go w ramach seksualizującej edukacji zdrowotnej stanowi – zdaniem posła Suwerennej Polski – swoiste odbieranie dzieci rodzicom.

– To godzi w rodzinę. To jest atak na dzieci, atak na rodzinę – stwierdził gość „Aktualności dnia”.

Polityk po raz kolejny podkreślił, że działania te są niezgodne z prawem.

– Prawo się ani o jotę nie zmieniło od 15 października i „uśmiechnięta Koalicja 13 grudnia” doskonale ma tego świadomość. Przecież pan prezydent nie podpisał żadnej ustawy, która by pozwalała na deprawację naszych dzieci – zaznaczył rozmówca Radia Maryja.

Aby przeciwdziałać deprawacji i indoktrynacji, należy zgłaszać sprawców tego procederu do prokuratury czy też składać skargi konstytucyjne do Trybunału Konstytucyjnego.

Całość rozmowy z Marcinem Warchołem jest dostępna [tutaj].

 

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl