
Ponad 120 świętych i błogosławionych modliło się za życia w jasnogórskim sanktuarium
Ponad 120 osób, które po śmierci zostały wyniesione na ołtarze, modliło się za życia na Jasnej Górze – podało w Uroczystość Wszystkich Świętych biuro prasowe sanktuarium. To m.in. św. Faustyna Kowalska, św. Urszula Ledóchowska, bł. kard. Stefan Wyszyński czy św. Jan Paweł II.











