
Ks. kard. Stanisław Dziwisz o Wandzie Półtawskiej: Tak wiele zawdzięcza jej Kościół i Polska
„Dzisiejszą Eucharystię sprawujemy jako wyraz wdzięczności Kościoła i – nie waham się powiedzieć – samego świętego Jana Pawła II – za świadectwo Ewangelii, jakie Pani Doktor zawsze składała i nadal składa” – powiedział ks. kard. Stanisław Dziwisz w Bazylice Mariackiej, 3 listopada br. – z okazji przypadających dzień wcześniej 100. urodzin prof. dr Wandy Półtawskiej.











