fot. E. Sądej

Warszawski Pokutny Marsz Różańcowy w obronie dzieci

Chcemy przeprosić Pana Boga za wprowadzanie do szkół demoralizacji naszych dzieci – tych najmłodszych, niewinnych; poprzez różnego rodzaju formy, realizujące program „gender”. Stąd nasz Warszawski Pokutny Marsz Różańcowy – akcentuje Jadwiga Lepieszo, uczestnik Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

8 września (w niedzielę) w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Warszawie o godz. 16. sprawowana będzie Msza św. za Ojczyznę. Po Eucharystii wyruszy Pokutny Marsz Różańcowy pod Ministerstwo Edukacji Narodowej, gdzie zostaną zapalone znicze oraz odmówiona modlitwa za torturowanych i mordowanych Rodaków, wśród których zapewne są święci, którzy będą się za nami wstawiać w Niebie.

– Po Eucharystii, która będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny, pod Ministerstwo Edukacji Narodowej wyruszy Pokutny Marsz Różańcowy, który organizują uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Takie marsze pokutne oraz Msze św. w intencji Ojczyzny organizujemy każdego miesiąca. Odbywają się one w charakterze marszów ekspiacyjnych za nasze grzechy, zaniedbania; za to, że za mało protestujemy przeciwko różnym rozporządzeniom, które nie są zgodne ani z Prawem Boskim, ani z naturalnym. Za to, że zaniedbujemy te sprawy jako obywatele, jako patrioci naszej Ojczyzny – chcemy przepraszać Pana Boga przez Matkę Najświętszą – akcentuje Jadwiga Lepieszo, uczestnik Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

Intencją Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę jest to, aby Polska była wierna Bogu, Krzyżowi, Ewangelii; żeby wypełniała Śluby Jasnogórskie. Uczestnicy wrześniowego marszu, pragną modlić się o opamiętanie i nawrócenie dla rządzących, by ci nie deprawowali i nie ogłupiali dzieci, za pomocą kolejnych niszczycielskich rewolucji w systemie szkolnictwa.

cmyk

Wypowiedź Jadwigi Lepieszo:

Pobierz Pobierz

 

RIRM

 

drukuj