Syed Kamall: dlaczego nie było reakcji UE podczas poprzednich rządów?

Podczas debaty w Parlamencie Europejskim o sytuacji w Polsce Syed Kamall, reprezentujący konserwatystów, staje w obronie Polski i rządu premier Beaty Szydło.

Dlaczego nie było reakcji UE podczas poprzednich rządów? Musimy pozwolić, by Komisja Wenecka wydała swoją opinię. (…) To ta izba jest pełna interesów politycznych powiązanych z interesami czasopism i telewizji. Jeśli chcecie coś zarzucać demokratycznemu rządowi w Polsce, muszą wziąć państwo pod uwagę, że ludzie w Polsce wybiorą bardziej eurosceptycznych posłów – tak jak na Węgrzech czy we Włoszech. (…) Porównywanie polskiego rządu do putinizmu jest obraźliwe – skupmy się na faktycznym kryzysie, z jakim boryka się UE. Mam na myśli niski wzrost gospodarczy, migrację i strefę euro!- mówił Syed Kamall.

 

 

wpolityce.pl/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl