fot. pixabay.com

Ostatni dzień lutego pochmurny, ale ciepły

W całym kraju będzie dziś pochmurno. Opady deszczu mogą pojawić się w centrum kraju, na zachodzie oraz krańcach południowo-zachodnich. Temperatura od 7 st. C na północy do 16 st. na południu.

W całym kraju zachmurzenie umiarkowane i duże.

„W centrum, na wschodzie i krańcach południowo-zachodnich Polski miejscami mogą wystąpić przelotne opady deszczu” – powiedział synoptyk IMGW, Jakub Gawron.

Temperatura maksymalna wahać się będzie od 7 stopni na krańcach północnych Polski, do nawet 15-16 stopni na południu kraju.

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a wiać będzie z kierunków południowych.

Noc z czwartku na piątek pogodna praktycznie w całym kraju. Jedynie miejscami na Pomorzu mogą pojawić się słabe opady deszczu.

Lokalnie mogą występować także mgły ograniczające widzialność do około 200 metrów.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl