fot. pixabay.com

Możliwe przelotne opady deszczu; w całym kraju wysokie temperatury

Jak powiedziała synoptyk IMGW Anna Woźniak, dzisiaj rano gdzieniegdzie mogą wystąpić mgły ograniczające widzialność od 300 do 500 metrów. Na wschodzie kraju możliwe słabe, przelotne opady deszczu.

Po południu – zgodnie z prognozą IMGW – w pasie od Pomorza przez Polskę centralną po południową będą się rozwijać chmury kłębiaste z przelotnymi opadami deszczu oraz burzami.

„W burzach opady do 35 mm i porywy wiatru do 70 km/h” – podkreśliła Anna Woźniak.

Prognoza synoptyczna Anny Woźniak z IMGW zakłada, że w środę najcieplej będzie na Dolnym Śląsku, gdzie termometry wskażą 32 stopnie Celsjusza. Nieco chłodniej na południowym wschodzie, tam 25 stopni. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni.

Jak przekazała synoptyk IMGW, wieczorem na południu kraju i Pomorzu burzowo.

Noc będzie ciepła. Prognozowana temperatura minimalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na północy i wschodzie kraju do 20 stopni na zachodzie. Powieje słaby wiatr, z kierunków wschodnich.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl