Kraków: W październiku odbędzie się Weekendowa Szkoła Wiary

Katolicki Instytut Ewangelizacji Świata ICPE Misja zaprasza do Krakowa na Weekendową Szkołę Wiary. 27-28 października w Krakowie spotykamy się pod hasłem „Nikt nie rodzi się z wiarą, każdy musi się jej nauczyć. Zacznij z nami!”.

Podczas Weekendu odbędą się sesje uwielbienia, nauczania i wykłady, Eucharystia, modlitwa wstawiennicza. Celem wydarzenia jest jednoczyć pokolenia w Kościele i stawać się coraz bardziej skutecznymi naśladowcami Chrystusa.

Serdecznie zapraszamy osoby dorosłe, studentów, rodziców z dziećmi, osoby konsekrowane, osoby samotne i małżeństwa. Podczas wydarzenia, wspólnie będziemy się modlić i przeżywać Eucharystię, a część formacyjna będzie podzielona na grupy dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Wydarzenie odbywa się za zgodą i błogosławieństwem Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego.

Szczegóły na www.szkoladucha.pl lub pod numerem telefonu 501 302 202.

Michał Saj/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl