
O. dr T. Rydzyk podczas XXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki PKRD na Jasną Górę: Chcemy jak najlepiej służyć Matce Najświętszej i cieszymy się, że możemy Jej służyć
Więcej niż 100 lat temu Matka Boża wzięła troje małych dzieci i prosiła ich „módlcie się”. Wtedy była pierwsza wojna światowa. Tam w kraju, gdzie Matka Boża się objawiła, ta wojna nie doszła, ale Matka Boża powiedziała, że jeśli świat się nie nawróci, to będzie druga o wiele gorsza wojna. Potem była straszna druga wojna światowa, bo się ludzie nie nawrócili. Czy teraz nie trzeba nawrócenia? (…) na Ukrainie czy w innych regionach świata jest wojna, bo ci ludzie nie wierzą w Boga, ci ludzie bez Boga idą w kierunku szatana i szatan powoduje takie straszne rzeczy – mówił dyrektor Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, w trakcie XXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci na Jasną Górę.











