fot. Tomasz Strąg

O. dr T. Rydzyk podczas XXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki PKRD na Jasną Górę: Chcemy jak najlepiej służyć Matce Najświętszej i cieszymy się, że możemy Jej służyć

Więcej niż 100 lat temu Matka Boża wzięła troje małych dzieci i prosiła ich „módlcie się”. Wtedy była pierwsza wojna światowa. Tam w kraju, gdzie Matka Boża się objawiła, ta wojna nie doszła, ale Matka Boża powiedziała, że jeśli świat się nie nawróci, to będzie druga o wiele gorsza wojna. Potem była straszna druga wojna światowa, bo się ludzie nie nawrócili. Czy teraz nie trzeba nawrócenia? (…) na Ukrainie czy w innych regionach świata jest wojna, bo ci ludzie nie wierzą w Boga, ci ludzie bez Boga idą w kierunku szatana i szatan powoduje takie straszne rzeczy – mówił dyrektor Radia Maryja, o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, w trakcie XXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci na Jasną Górę.

W niedzielę na Jasną Górę pielgrzymowali najmłodsi w ramach XXIV Pielgrzymki Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci. O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, założyciel TV Trwam i Radia Maryja, zwrócił się do pielgrzymujących dzieci.

– Chcemy jak najlepiej służyć Matce Najświętszej i cieszymy się, że możemy Jej służyć – przypomniał o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Dyrektor Radia Maryja podziękował również Magdalenie Buczek, która założyła Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci.

– Madziu, założyłaś Podwórkowe Koła Różańcowe. To wydarzyło się 26 lat temu. Mignęło to jak jeden dzień (…). Jedna Madzia, którą chcieli zabić, tyle dobra zrobiła – podkreślił o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Wskazał również, że Matka Boża chce mówić do dzieci, a najlepiej to ukazała, objawiając się dzieciom w Fatimie.

– Więcej niż 100 lat temu Matka Boża wzięła troje małych dzieci i prosiła ich „módlcie się”. Wtedy była pierwsza wojna światowa. Tam w kraju, gdzie Matka Boża się objawiła, ta wojna nie doszła, ale Matka Boża powiedziała, że jeśli świat się nie nawróci, to będzie druga o wiele gorsza wojna. Potem była straszna druga wojna światowa, bo się ludzie nie nawrócili. Czy teraz nie trzeba nawrócenia? (…) na Ukrainie czy w innych regionach świata jest wojna, bo ci ludzie nie wierzą w Boga, ci ludzie bez Boga idą w kierunku szatana i szatan powoduje takie straszne rzeczy – wskazał założyciel Radia Maryja.

O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR zaakcentował również, aby wszyscy oddali się w opiekę Matce Bożej.

– Powiedzcie w swoim sercu: „Matko Boża posługuj się nami dla zbawienia wszystkich ludzi w Polsce i świecie” – podkreślił dyrektor Radia Maryja.

radiomaryja.pl

drukuj