
O. dr T. Rydzyk CSsR: Ojcze Marianie, dziękujemy za Twoją ciągłą gotowość. Na Ciebie zawsze można było liczyć. Przynosiłeś spokój i życzliwość
Były momenty, w których osobiście czułem się strasznie, ale gdy Ty tam byłeś, to czuło się oddech, że jest ojciec Marian, tylko jeden jedyny, i można było być spokojnym. Przynosiłeś taki spokój i życzliwość. Ojcze Marianie, dziękujemy za Twoją ciągłą pracę i gotowość. Na Ciebie zawsze można było liczyć. Dziękujemy szczególnie za Twoją prawość. Nie kłaniałeś się żadnym okolicznościom. Potrzeba właśnie takich ludzi – podkreślał o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja, podczas uroczystości pogrzebowych o. dr. Mariana Sojki CSsR w sanktuarium MBNP w Toruniu.









