O. dr T. Rydzyk CSsR: Niech duch każdego z nas będzie coraz lepszy

Niech duch każdego z nas będzie coraz lepszy. Matko Boża, dziękujemy Ci za wszystkich, którzy przybyli tu pomimo pandemii. Za tych, którzy przestali się już bać i przychodzą wreszcie na Eucharystię – mówił o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor i założyciel Radia Maryja, podczas XXII Pielgrzymki Młodych z Radiem Maryja na  Jasną Górę.

[NASZ TEMAT] Ks. bp G. Suchodolski do uczestników XXII Pielgrzymki Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę: Musimy mieć przewodników na drodze naszego życia duchowego, którzy sprawią, że w czasach zamętu nie dokona się w nas duchowa katastrofa

Twórzmy grupy, wspólnoty, które będą się formować, ponieważ jest to potrzebne nam dorosłym, ale również tym, za których wychowanie w wierze nieustannie przed Bogiem odpowiadamy – powiedział ks. bp Grzegorz Suchodolski, biskup pomocniczy diecezji siedleckiej, który przewodniczył XXII Pielgrzymce Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę.

Piekary Śląskie: 30 maja odbędzie się tradycyjna pielgrzymka mężczyzn

W niedzielę, 30 maja br., w Piekarach Śląskich odbędzie się tradycyjna pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Maryi Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej. Liczba pielgrzymów zostanie jednak ograniczona do 10 tys., a uczestników będzie obowiązywała sanitarna profilaktyka. Początek dorocznych uroczystości o godz. 8.30.