
Ks. bp A. Miziński: Biskupi pokładają nadzieję w młodzieży, która jest przyszłością Kościoła
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży ma swoją więź z Episkopatem, gdyż zostało wskrzeszone i powołane przez KEP, co świadczy o więzi, jaka istnieje w Kościele Jezusa Chrystusa między Kościołem instytucjonalnym a wiernymi, którzy są powierzeni pieczy pasterzy – powiedział ks. bp Artur G. Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski, podczas prezentacji publikacji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, poświęconej osobie i działalności ks. prał. Antoniego Sołtysika, duszpasterza młodzieży należącej do KSM, w 3. rocznicę jego śmierci.











