
100. rocznica poświęcenia narodu polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. KEP: Módlmy się o dar miłości
Polscy biskupi wystosowali list w 100. rocznicę poświęcenia narodu polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, w którym zaapelowali, aby Polacy modlili się o dar miłości. 11 czerwca akt oddania zostanie uroczyście ponowiony przez księży biskupów.











