fot. Monika Bilska

WSKSiM zaprasza na wakacyjne warsztaty dla młodzieży

W dniach 23-25 sierpnia w murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędą się wakacyjne warsztaty dla młodzieży pod hasłem: „Nowe widnokręgi: dziennikarstwo, polityka, kultura i nowoczesność”.

W programie są m.in. warsztaty telewizyjne, radiowe, prasowe, informatyczno-multimedialne, politologiczne, kulturoznawcze, aktorskie, taneczne, wspólna Eucharystia, spacer po Toruniu oraz zwiedzania Radia Maryja i TV Trwam.

Zapewnione jest wyżywienie, zakwaterowanie w kampusie akademickim w siedzibie uczelni przy ul. Droga Starotoruńska 3 oraz opieka wychowawców i duszpasterzy.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się na warsztaty można [tutaj].

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl