PAP/Piotr Nowak

Wicepremier B. Szydło: Potrzebne są nam kolejne lata, aby wprowadzać dobre projekty dla Polski

Potrzebne są nam kolejne lata, po to, żebyśmy mogli zrealizować plan do końca, żebyśmy mogli mądrze rządząc wprowadzać kolejne, dobre projekty dla Polski, dla Polaków i aby wyrównywać szanse – mówiła w sobotę wicepremier Beata Szydło w Pułtusku.

„Potrzebne są nam kolejne lata, po to, żebyśmy mogli zrealizować plan do końca, żebyśmy mogli mądrze rządząc wprowadzać kolejne, dobre projekty dla Polski, dla Polaków, aby wyrównywać szanse” – mówiła Szydło podczas pikniku patriotycznego zorganizowanego przez PiS.

Jak dodała, PiS chce też wzmacniać regiony, które „przez wiele lat zostały zapomniane, w których była beznadzieja”.

Beata Szydło mówiła, że PiS zaczęło swoją podróż w Polskę podczas poprzednich wyborów samorządowych, aby „przywrócić Polakom nadzieję, na taką Polskę, Ojczyznę, która będzie domem nas wszystkich”.

„I tak się dzieje” – stwierdziła.

„Dzisiaj jest ten czas, żebyśmy znowu wsiedli wspólnie razem do naszego autobusu kampanijnego, byśmy znowu wspólnie razem podjęli trud, poszli do wyborów i wybrali Polskę. To jest nam wszystkim potrzebne, to jest potrzebne naszej Ojczyźnie, Polakom, ale to jest też potrzebne Europie” – oświadczyła Beata Szydło.

Wicepremier podkreśliła, że wybory do PE są ważne.

„Proszę byście nam zaufali po raz kolejny, byście poszli z nami na kampanijny szlak, byśmy mogli zrealizować ten plan do końca” – wskazała wicepremier.

PAP/RIRM

drukuj