B. Szydło: budujemy nowoczesną Polskę opartą na wartościach i tradycji

Odpowiedzialny rozwój będzie priorytetem rządu na kolejne miesiącezapowiedziała premier Beata Szydło. Szefowa polskiego rządu bierze udział w Kongresie 590 w podrzeszowskiej Jasionce. Celem spotkania jest wymiana myśli i doświadczeń osób mających wpływ na rozwój gospodarki i biznesu.

Premier Beata Szydło w swoim wystąpieniu wskazała, że kapitałem województwa podkarpackiego są ludzie. Dodała, że obowiązkiem rządu jest działanie na rzecz obywateli.

Ludzie są największym kapitałem również Polski. Dzisiaj spotykamy się w regionie, który łączy ze sobą nowoczesność i tradycję. Nowoczesność i wartości są tym, na czym nam zależy i co w tej chwili dla polskiego rządu i prezydenta jest najistotniejsze. Budujemy nowoczesną Polskę opartą na wartościach i tradycji. Szanujemy naszą tradycję i kulturę, bo wiemy jak wiele zależy od tego, jaka jest przeszłość, ale też mamy ogromne zobowiązanie wobec przyszłości – powiedziała premier Szydło.

W Kongresie 590 bierze też udział prezydent Andrzej Duda oraz wicepremier Mateusz Morawiecki. Obecni są także  przedstawiciele największych polskich i zagranicznych firm. Istotnym tematem kongresu są start-upy.

RIRM

drukuj