Walka o przemysł chemiczny

Zarząd Regionu Bydgoskiego NSZZ „Solidarność” zażądał w liście skierowanym do Janusza Piechocińskiego, Ministra Gospodarki bezzwłocznego podjęcia wszelkich działań ratujących polski przemysł chemiczny.

W przesłanym do naszej redakcji piśmie Prezydium Zarządu Regionu Bydgoskiego NSZZ „Solidarność” z dezaprobatą przyjmuje brak zainteresowania się Rządu kluczową dla polskiego przemysłu chemicznego sprawą likwidowanych spółek.

Autorzy pisma podkreślają, że skandaliczna jest informacja, że Polski Rząd przekazuje kwotę  41 mln zł na nagrody, a brak jest 2 mln zł na wsparcie bydgoskiej Spółki Formet S.A., która cały czas realizuje zamówienia.

Poniżej zamieszczamy tekst listu skierowanego do Janusza Piechocińskiego  przez Prezydium Regionu Bydgoskiego NSZZ „Solidarność”.

RIRM

\

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl