W niedzielę zachmurzenie całkowite

Jak informuje IMGW, Europa wschodnia i północno-zachodnia będzie pod wpływem niżów z ośrodkami nad Islandią i Uralem, pozostałe obszary kontynentu będzie obejmował wyż z centrum nad Francją.

Polska od zachodu dostanie się pod wpływ płytkiej zatoki niżowej, związanej z niżem z ośrodkiem w rejonie Islandii. Pozostaniemy w stabilnym, ciepłym i suchym powietrzu polarnym, tylko w strefie frontu atmosferycznego powietrze będzie wilgotne.

W niedzielę zachmurzenie całkowite z postępującymi od zachodu większymi przejaśnieniami, miejscami słabe opady deszczu, na północnym wschodzie deszczu ze śniegiem. Temp. maks. od 1 do 5 st.

Wiatr umiarkowany, dość silny i porywisty, na Wybrzeżu w porywach do 70 km/h, zachodni, od zachodu skręcający na południowo-zachodni.

W Warszawie w niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przelotne opady deszczu. Temp. maks. 3 st. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1017 hPa.

  

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl