fot. Hubert Grzegorczyk

„SOS dla Polskiej Rodziny” w Chojnicach

W Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach odbyło się spotkanie w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”. Poprzedziła je Msza św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. Wydarzenie zorganizowano dzięki uprzejmości miejscowego proboszcza ks. Janusza Chyły.

W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób z Chojnic i okolic, które przybyły, aby porozmawiać o zagrożeniach współczesnego świata związanymi z promocją LBGT z posłem na sejm RP Dominikiem Tarczyńskim oraz Andrzejem Jaworskim, przewodniczącym Rady Instytutu „Pamięci i Tożsamość” Świętego Jana Pawła II.

– Dzisiaj musimy bronić naszego kraju, naszych wartości, a przede wszystkim naszych rodzin i dzieci przed zalewem genderyzmu, który przypływa do nas z Zachodu. Nie możemy pozwolić na to, aby w szkołach uczniowie byli indoktrynowani i seksualizowani przez środowiska, które walczą z polskością i naszą wiarą – apelował Andrzej Jaworski. [czytaj więcej]

Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej zaproszeni goście opowiadali o tym, jak obecnie wygląda promocja ruchów LGBT i ich finansowanie. Podkreślali, że duża część pieniędzy na ten cel pochodzi z obcego kapitału, często prywatnego, w ramach przepływu wolnych środków wewnątrz Unii Europejskiej.

W drugiej części poseł Dominik Tarczyński i przewodniczący Andrzej Jaworski odpowiadali na zadane przez przybyłych pytania. Wśród nich padło m.in. to dotyczące inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”.

Zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny” poprzez zrzeszanie, organizowanie się w grupy, które będą chronić wartości katolickie. Na potrzeby tego działania powstała strona internetowa www.sosdlapolskiejrodziny.pl, która informuje o zagrożeniach związanych z genderyzmem.

https://twitter.com/D_Tarczynski/status/1116980967749689346?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1116980967749689346&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.radiomaryja.pl%2Finformacje%2Ftylko-u-nas-a-jaworski-nie-mozemy-byc-obojetni-na-sianie-fermentu-ktory-ma-doprowadzic-do-tego-aby-tradycyjny-model-rodziny-przestal-funkcjonowac%2F

Hubert Grzegorczyk/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl