fot. freepik.com

Strona internetowa inicjatywy ,,SOS dla Polskiej Rodziny” jest już aktywna

Informacje na temat inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny” można już znaleźć na stworzonej specjalnie w tym celu stronie internetowej. Adres strony jest taki sam jak nazwa akcji, czyli: www.sosdlapolskiejrodziny.pl.

W ramach inicjatywy organizowane są spotkania w całej Polsce, na których eksperci przestrzegają przed wprowadzaniem genderowych treści do szkół. Ma to związek m.in. z kartą LGBT+, którą podpisały władze Warszawy, a którą środowiska lewackie i działacze homoseksualni chcą promować w innych samorządach.

Hubert Grzegorczyk, koordynator akcji, zaprasza osoby zainteresowane inicjatywą do odwiedzenia strony internetowej.

– Na tej stronie internetowej znajdują się informacje związane z naszą inicjatywą. Pojawi się tam również kalendarz ze wszystkimi spotkaniami, które będziemy organizowali w całej Polsce. Na stronie znajdą się również materiały edukacyjne. Dla osób, które wolą kontakt internetowy, został stworzony adres e-mail: kontakt@sosdlapolskiejrodziny.pl – wskazał Hubert Grzegorczyk.

Pierwsze spotkanie w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny” odbyło się w Miechowie. Drugie zaplanowane jest na sobotę w Chojnicach. Spotkanie poprzedzi Msza św., która będzie sprawowana w intencji Ojca Świętego oraz Ojczyzny.

RIRM

drukuj