Trwa cykl spotkań w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”

W województwie kujawsko-pomorskim trwa cykl spotkań w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”. Miejscem dzisiejszej dyskusji będzie remiza OSP w Robakowie, w gminie Stolno. Jutro natomiast organizatorzy zapraszają do Grudziądza.

Hubert Grzegorczyk, koordynator inicjatywy, w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja zwrócił uwagę, że każde spotkanie składa się z dwóch części.

– Pierwsza część to wypowiedź osób, które mają doświadczenie i wiedzę na temat tego, w jaki sposób funkcjonuje genderyzm. Pan Mariusz Kałużny, wspólnie z psychologiem Anną Wiśniewską – mamą siedmiorga dzieci – będą mówili o tym, w jaki sposób genderyzm wchodzi do naszego kraju, w jaki sposób dzieci są indoktrynowane na poziomie szkoły. W drugiej części będzie seria pytań od osób, które zostały dotknięte tą ideologią. Zaproszeni goście mówią, jak należy sobie radzić z takimi sytuacjami – wyjaśnił.

Inicjatywa „SOS dla Polskiej Rodziny” powstała, aby chronić społeczeństwo, a szczególnie jego najmłodszych członków, przed zgubnym wpływem ideologii gender. Planowane są już kolejne spotkania w województwach pomorskim i podlaskim.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl