fot. freepik.com

Kolejne spotkania w ramach akcji SOS dla Polskiej Rodziny

W województwie kujawsko-pomorskim odbędą się dziś kolejne spotkania w ramach akcji SOS dla Polskiej Rodziny. Kampanii przyświeca hasło „W obronie Polskiej Rodziny. Stop LGBT”. Każdy może dowiedzieć się jak uchronić dzieci przed niebezpiecznymi treściami.

W dzisiejszych spotkaniach weźmie udział europoseł Patryk Jaki. Pierwsze, rozpocznie się o godz. 11.00 w Grudziądzu. Do udziału w nich zaprasza Mariusz Kałużny, działacz SOS dla Polskiej Rodziny i inicjator spotkań.

Chcieliśmy serdecznie zaprosić na spotkania otwarte, które odbędą się z udziałem europosła Patryka Jakiego. Odwiedzimy pięć miast: Grudziądz, Golub-Dobrzyń, Jabłonowo Pomorskie, Rypin i Brodnicę. Na tych spotkaniach poruszamy to, co jest dla ludzi ważne: kwestie LGBT, ale też kwestie płacy minimalnej, bezrobocia, kwestię dokończenia reformy sprawiedliwości czy tak naprawdę rozpoczęcie – takie prawdziwe – repolonizacji mediów. W tych tematach będziemy rozmawiać. Spotykamy się i rozmawiamy z mieszkańcami, bo to jest najważniejsze w demokracji – akcentuje Mariusz Kałużny.

Wcześniej o godz. 9.30 w Toruniu odbędzie się konferencja prasowa polityków, na której Mariusz Kałużny podpisze deklarację „7 zobowiązań Nowego Pokolenia w Polityce”. Zawiera ona m.in. sprzeciw wobec ideologii LGBT. Inicjatywa „SOS dla Polskiej Rodziny” to odpowiedź na atak, który jest skierowany w rodzinę przez środowiska lewackie oraz ideologię LGBT.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl