fot. facebok.com

[TYLKO U NAS] H. Grzegorczyk o akcji „SOS dla Polskiej Rodziny”: Będziemy starali się pokazać receptę, w jaki sposób chronić naszą rodzinę przed genderyzmem

Będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób ta ideologia gender brutalnie wchodzi do naszych rodzin, do naszych szkół. W jaki sposób dzieci są indoktrynowane i co najważniejsze – my na takich spotkaniach nie tylko będziemy mówili o tych zagrożeniach, ale starali się pokazać pewnego rodzaju receptę, w jaki sposób chronić naszą rodzinę przed genderyzmem – mówił Hubert Grzegorczyk, koordynator inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”, we wtorkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.

W województwie kujawsko-pomorskim trwa cykl spotkań w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny” [zobacz]. Jak poinformował Hubert Grzegorczyk, koordynator tej akcji, spotkania będą odbywały się na terenie całego kraju.

– Przede wszystkim możemy spodziewać się ogromnej liczby spotkań, która zostanie zorganizowana w całym kraju. Tak naprawdę w każdym województwie w Polsce odbędą się takie spotkania. Teraz te spotkania trwają w województwie kujawsko-pomorskim – powiedział gość „Aktualności dnia”.

Hubert Grzegorczyk zaznaczył, że na spotkaniach będą poruszane kwestie nie tylko związane z zagrożeniami płynącymi z ideologii gender.

– Będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób ta ideologia gender brutalnie wchodzi do naszych rodzin, do naszych szkół. W jaki sposób dzieci są indoktrynowane i co najważniejsze – my na takich spotkaniach nie tylko będziemy mówili o tych zagrożeniach, ale starali się pokazać pewnego rodzaju receptę, w jaki sposób chronić naszą rodzinę przed genderyzmem – zapewniał koordynator inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”.

– My na każdym spotkaniu mówimy wprost, że solą polskiej ziemi jest polska rodzina – wartości, które są w naszej Ojczyźnie, są przyswajane od najmłodszych lat – wartości jak patriotyzm, tradycja, kultura, katolicyzm, miłość rodzicielska, a to stanowi taki symptom, żeby człowiek funkcjonował w dorosłym życiu jako osoba pełnowartościowa. Mówimy o tym, że ten genderyzm, który jest nam narzucany z Zachodu, doprowadza do moralnego i duchowego spustoszenia człowieka, niszczy rodzinne wartości, relacje między ojcem, matką a dzieckiem – dodał.

Rozmówca Radia Maryja zaznaczył, że na każdym spotkaniu przedstawiane są konkretne przykłady genderyzmu i jego negatywnego wpływu na człowieka.

– Przedstawiamy konkretne przykłady genderyzmu. Mówimy o „marszach równości”, które odbywają się w całym kraju; o profanacjach naszej wiary, naszych uczuć religijnych, które są dokonywane na tych marszach. Ostrzegamy rodziców przed tym, w jaki sposób chronić dzieci w szkołach, bo w Gdańsku i Warszawie mamy już do czynienia z seksualizacją dzieci, więc mówimy o tym, co zrobić. (…) Wspominamy o tym, jakie są inne przykłady, które dotyczą funkcjonowania genderyzmu na Zachodzie – mówił Hubert Grzegorczyk.

– Na tym spotkaniu każdy może się podzielić, powiedzieć o swoim przykładzie, w jaki sposób jego rodzina została dotknięta genderyzmem albo w jaki sposób dzieci brutalnie są seksualizowane – dodał.

Całość rozmowy z Hubertem Grzegorczykiem w „Aktualnościach dnia” można odsłuchać [tutaj].

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl