fot. freepik.com

W Miechowie odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach akcji ,,SOS dla Polskiej Rodziny”

W czwartek w Miechowie (woj. małopolskie) odbędzie się pierwsze otwarte spotkanie w ramach akcji ,,SOS dla Polskiej Rodziny”. W ramach kampanii w całej Polsce będą organizowane konferencje oraz spotkania, na których eksperci będą ostrzegać przed genderowymi treściami. 

Polska rodzina wymaga dziś szczególnej ochrony. Ma to związek z atakiem, który przypuszczają na rodzinę środowiska lewackie oraz LGBT. Do szkół ma być wprowadzana tzw. seksedukacja, która – jak ostrzegają eksperci – ma jeden cel, jakim jest rozbicie podstawowej komórki społecznej. 

W komitecie „SOS dla Polskiej Rodziny” jest m.in. Andrzej Jaworski, wieloletni parlamentarzysta.

– W związku z tym zamieszaniem, ale przede wszystkim wielkim niebezpieczeństwem dla polskich rodzin, dzieci, ruszyła akcja ,,SOS dla Polskiej Rodziny”. Ma ona zaktywizować rodziców, Polaków, do tego, aby powiedzieć stanowcze ,,nie” przeciwko deprawacji młodych ludzi, rozwalaniu naszych tradycji, wartości i przeciwko atakowaniu polskich rodzin propagandowymi treściami – wskazał Andrzej Jaworski.   

Spotkanie w Miechowie rozpocznie się o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej przy Bazylice Grobu Bożego. Organizatorem spotkania jest poseł Dominik Tarczyński.

Osoby zainteresowane włączeniem się w akcję mogą uzyskać szczegółowe informacje pod numerem telefonu 502 227 746. Niedługo zostanie uruchomiona także strona internetowa. W sieci będą dostępne materiały informacyjne oraz terminy, w których będą organizowane spotkania.

RIRM

drukuj