fot. freepik.com

„SOS dla Polskiej Rodziny” w Tomaszowie Lubelskim i Krasnobrodzie

W Tomaszowie Lubelskim oraz w Krasnobrodzie odbędą się dziś kolejne spotkania w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny”. Eksperci będą ostrzegać przed genderowymi treściami. Środowiska lewackie oraz LGBT przypuszczają atak na rodzinę. Do szkół ma być wprowadzana tzw. seksedukacja.

Podczas dzisiejszych spotkań głos zabiorą m.in. poseł Elżbieta Kruk, wieloletni parlamentarzysta Andrzej Jaworski i przewodniczący sejmiku lubelskiego Michał Mulawa.

Hubert Grzegorczyk, koordynator akcji „SOS dla Polskiej Rodziny”, zaprasza osoby zainteresowane, które chciały przyłączyć się do tej inicjatywy.

– Szczególnie zapraszamy rodziny, młode osoby, które chcą włączyć się w naszą inicjatywę, by w przyszłości organizować podobne spotkania w swoich lokalnych środowiskach. Chcemy również wyłonić koordynatorów regionalnych, którzy będą nam pomagali w dystrybucji wszelkiego rodzaju materiałów oraz będą z nami walczyli przeciw genderyzmowi – wskazuje koorgynator.

Spotkanie w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się o godz. 15.00 w auli byłego Wydziału Zamiejscowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Lwowskiej.

W Krasnobrodzie wydarzenie poprzedzi Msza św. sprawowana w Sanktuarium Maryjnym o godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w Domu Pielgrzyma obok świątyni.

RIRM

drukuj