fot. freepik.com

Najbliższe spotkania w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny” odbędą się w Proszowicach, Dzierzgoniu i w Złotnikach

Proszowice, Dzierzgoń, Złotniki – to kolejne miejscowości, w których w najbliższym czasie odbędą się spotkania w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”.

W sobotę w Chojnicach miało miejsce kolejne spotkanie w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny” [czytaj więcej]. Celem kampanii jest ostrzeżenie rodziców przed niebezpieczeństwami, jakie czyhają na dzieci w szkołach. Ma to związek m.in. z kartą LGBT+, którą podpisały władze Warszawy, a którą środowiska lewackie i działacze homoseksualni chcą promować w innych samorządach.

***

Podajemy kolejne terminy spotkań inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny:

– 14.04.2019, godz. 16.00 – spotkanie z Dominikiem Tarczyńskim – posłem na Sejm RP, Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach, województwo małopolskie, powiat proszowicki.

– 23.04.2019, godz. 18.00 – spotkanie z prof. dr hab. Janem Szyszko – posłem na Sejm RP i Andrzejem Jaworskim – Przewodniczącym Rady Instytutu „Pamięć i Tożsamość” św. Jana Pawła II, Ośrodek Kultury w Dzierzgoniu, województwo pomorskie, powiat sztumski.

– 29.04.2019, godz. 17.00 – spotkanie z Dominikiem Tarczyńskim – posłem na Sejm RP i dr adw. Michałem Skwarzyńskim – Katedra Praw Człowieka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego św. Jana Pawła II, Sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Złotnikach, województwo małopolskie, powiat krakowski, w gmina Igołomia-Wawrzeńczyce.

Więcej informacji na temat inicjatywy można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.sosdlapolskiejrodziny.pl.

https://twitter.com/GrzegorczykH/status/1115124843907883008

RIRM

drukuj