fot. freepik.com

Miechów: Dziś pierwsze spotkanie w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny”

W Miechowie w woj. małopolskim odbędzie się dziś pierwsze otwarte spotkanie w ramach akcji „SOS dla Polskiej Rodziny”. W jego trakcie eksperci będą ostrzegali przed treściami genderowymi. Ma to związek z atakiem, który przypuszczają na rodzinę środowiska lewackie oraz LGBT.

Spotkanie w Miechowie rozpocznie się o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej przy Bazylice Grobu Bożego. Organizatorem spotkania jest poseł Dominik Tarczyński.

Dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR zaapelował do Rodziny Radia Maryja, by organizowała podobne w całej Polsce. Zwrócił też uwagę na zagrożenia, z którymi mamy obecnie do czynienia.

Widzimy teraz manipulację na rodzinie, atak na Kościół – systematyczny atak na Kościół. Teraz atak na rodzinę. Nie dajmy się! Dzięki za to, że robicie spotkania, właśnie takie, jakie odbędzie się w Miechowie. To jest piękne miejsce. Oby to poszło dalej. Trzeba się zastanawiać, co robić, a przede wszystkim obudzić wszystkich ludzi i pilnować mediów, zwłaszcza narodowych, pilnować szkoły, przedszkola – mówił o. dr Tadeusz Rydzyk.

Osoby zainteresowane włączeniem się w akcję „SOS dla Polskiej Rodziny” mogą uzyskać szczegółowe informacje pod numerem telefonu 502 227 746.

Niedługo zostanie uruchomiona także strona internetowa. W sieci będą dostępne materiały informacyjne oraz terminy, w których będą organizowane spotkania.

RIRM

drukuj