fot. Ewa Sądej/Nasz Dziennik

Kolejne spotkania z cyklu „SOS dla Polskiej Rodziny” na Lubelszczyźnie

W Rykach oraz Łukowie odbędą się dziś spotkania z cyklu „SOS dla Polskiej Rodziny”. Akcja ponownie gości na Lubelszczyźnie.

Wczoraj ze względu na trąbę powietrzną, która przeszła przez województwo lubelskie, nie odbyły się spotkania w Bełżycach oraz Opolu Lubelskim. Odbędą się one w innym terminie. W spotkaniu miała uczestniczyć Elżbieta Kruk, poseł Prawa i Sprawiedliwości, kandydatka do Parlamentu Europejskiego, zdecydowała jednak, że rodziny, które ucierpiały w wyniku kataklizmu potrzebują natychmiastowej pomocy. Jako jedna z pierwszych pojawiła się w miejscu tragedii.

Inicjatywa „SOS dla Polskiej Rodziny” ma pokazać, jakie zagrożenia niesie ze sobą ideologia gender. W organizacje akcji licznie angażują się samorządowcy i mieszkańcy poszczególnych miejscowości.

Elżbieta Kruk podkreśliła, że ideologia gender jest wszechobecna w szkołach, dlatego wymaga stanowczej reakcji.

– Ideą tych spotkań jest aktywizacja ludzi do obrony dzieci zagrożonych ideologią LGBT wprowadzaną do szkół, niosącą za sobą wielkie zagrożenia seksualizacji naszych dzieci. Celem spotkań jest uświadomienie, że kwestia ta dotyczy wszystkich. Każde dziecko może być zagrożone poprzez tego typu działania w szkołach. Chodzi o uświadomienie rodzicom, że są w prawie i muszą bronić swoich dzieci – wskazała Elżbieta Kruk.

Inicjatywa „SOS dla Polskiej Rodziny” to odpowiedź na ideologię gender i działania środowisk LGBT. W inicjatywę mogą włączyć się wszystkie środowiska chroniące rodzinę i nasze dzieci. Dotychczas odbyło się kilkadziesiąt takich spotkań.

Dzisiejsze spotkania odbędą się zgodnie z planem. O godzinie 17.00 w Rykach – kino „Renesans” oraz o godz. 19.00 w Łukowie – budynek poklasztorny przy Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl