fot. freepik.com

Rusza akcja „SOS dla Polskiej Rodziny”

Rodzina wymaga dziś szczególnej ochrony, dlatego rusza akcja „SOS dla Polskiej Rodziny”. W ramach kampanii będą organizowane konferencje oraz spotkania, na których eksperci będą ostrzegać przed genderowymi treściami.

Uruchomienie akcji ma związek z atakiem, który obecnie przypuszczają na rodzinę środowiska lewackie oraz LGBT. Do szkół ma być wprowadzana tzw. seksedukacja, która – jak ostrzegają eksperci – ma jeden cel: rozbicie podstawowej komórki społecznej.

Przewodniczącym komitetu „SOS dla Polskiej Rodziny” został Hubert Grzegorczyk, który organizował w Gdańsku akcję przeciwko deprawacji dzieci. W skład gremium weszli także m.in. Andrzej Jaworski, przewodniczący Rady Instytutu Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II, poseł PiS Anna Sobecka oraz red. Grzegorz Górny.

Andrzej Jaworski zwrócił uwagę, że atak na rodzinę idzie dziś praktycznie z każdej strony.

– I z mediów prywatnych, i z mediów publicznych, i przez różnego rodzaju akcje prawne i akcje, które są finansowane z państw zachodnich, z różnego rodzaju organizacji. Zachęcamy Was do tego, aby włączyć się w tą wielką akcję „SOS dla Polskiej Rodziny”, organizować spotkania przy parafiach, klubach. Na spotkania będziemy chcieli wysyłać specjalistów, którzy będą mówić o tym, dlaczego to jest tak ważne, dlaczego trzeba temu się przeciwstawić – wskazał przewodniczący Rady Instytutu Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II.

O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR podkreślił, jak ważna jest mobilizacja w obliczu zagrożenia polskich rodzin.

– Chodzi o ratowanie polskiej rodziny, chodzi o to, żeby Polacy się gromadzili, żeby organizować dokształcanie w swoich miejscowościach, parafiach, wspólnotach i mobilizowanie się przeciwko niszczeniu polskiej rodziny – akcentował Dyrektor Radia Maryja.

Osoby zainteresowane włączeniem się w akcję mogą uzyskać szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 502 227 746.

Niedługo zostanie uruchomiona także strona internetowa. W sieci będą dostępne materiały informacyjne oraz terminy, w których będą organizowane spotkania.

RIRM

drukuj