fot. Monika Bilska

Odbyły się kolejne spotkania w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”

W północno-wschodniej Polsce w miniony weekend odbyły się kolejne spotkania w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”. W Augustowie z zainteresowanymi spotkał się poseł prof. Karol Karski. W Ełku odbył się zaś piknik rodzinno-sportowy.

W Augustowie odbyło się spotkanie, podczas którego poseł na Sejm RP prof. dr hab. Karol Karski opowiadał o zagrożeniach genderyzmem i seksualizacji dzieci i młodzieży. Podkreślał, że nie ma zgody społecznej, a przede wszystkich moralnej na to, aby środowiska LGBT zajmowały się edukacją uczniów. Mówił również o tym, że władze Polski są przeciwne poszerzeniu praw rodzicielskich dla osób homoseksualnych i indoktrynacji genderyzmem w szkołach.

W Ełku w niedzielę odbył się piknik rodzinny i sportowy na placu św. Jana Pawła II. Miejsce to jest symbolicznie, gdyż właśnie tam wiele rodzin ełckich przychodzi i modli się przy pomniku Papieża-Polaka o pomyślność dla siebie, swoich rodzin i naszej Ojczyzny. Piknik to efekt wielu zgłoszeń do biur poselskich posła na Sejm RP prof. dr hab. Karola Karskiego osób, które widzą zagrożenia ze strony gender. Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji.

https://twitter.com/GrzegorczykH/status/1130056481963958273

– Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli pod pomnik św. Jana Pawła II w Ełku by pokazać siłę swojej Rodziny i przeciwstawić się genderyzmowi. Nie tylko rozmawialiśmy i wymienialiśmy się swoimi spostrzeżeniami, ale przede wszystkich wspólnie bawiliśmy się i integrowaliśmy. Dla dzieci wraz z rodzicami przygotowany został turniej w unihokeja, konkursy z nagrodami, quiz ze znajomości podstaw edukacji patriotycznej, gry i zabawy. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a jednocześnie pokazywali, że siłą Polski jest RODZINA – mówi Hubert Grzegorczyk, koordynator inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”.

Piknik rodzinny został przygotowany przy wsparciu GKS Korsarz, Stowarzyszenia myGdańsk.pl i posła na Sejm RP prof. dr hab. Karola Karskiego.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl