W Gdańsku odbył się festyn rodzinny inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny

1 września w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku – Chełmie odbył się festyn rodzinny inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny. Rozpoczął się od odśpiewania Hymnu Polski.

Ogromnie dziękuję księdzu proboszczowi Adamowi Kalinie za chęć zorganizowania spotkania naszej inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny. Ogromnie cieszy to, że w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku nie tylko są prowadzone działania chroniące Polskie Rodziny, ale krzewiony jest patriotyzm wśród młodego pokolenia. To właśnie w tej parafii niedawno postawiony został pomnik Orła Polski – herbu naszej Ojczyzny, czy też przed rozpoczęciem naszego wydarzenia odśpiewany został Hymn Polski i w ten sposób uczczono pamięć polskich żołnierzy, którzy 80 lat temu walczyli z Niemcami. Dziś musimy zrozumieć, że rodzina stanowi wartość narodową, dlatego musimy ją chronić – powiedział Arwid Żebrowski, jeden z inicjatorów festynu na gdańskim Chełmie, kandydat na posła w wyborach parlamentarnych.

Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego parafianie, mieszkańcy gdańskiego Chełmu udali się na festyn. Wśród licznych atrakcji, które zostały przygotowane dla uczestników były gry i zabawy. Dla rodziców dostępni byli członkowie Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk, Radna Miasta Gdańska Joanna Cabaj oraz Radny Dzielnicy Gdańsk Chełm-Gdańsk Hubert Grzegorczyk. Rozmawiali oni ze wszystkimi za zagrożeniach, które niesie ze sobą genderyzm, jak również  informowali, w jaki sposób możemy przeciwstawić się seksualizacji dzieci przez środowiska LGBT.

Każdy z nas rodziców powinien znać pełną ofertę wszystkich zajęć, w tym przede wszystkim pozalekcyjnych, które są organizowane w szkole. Powinniśmy również zgłaszać się do rad rodziców, jak również innych grup, które funkcjonują na terenie placówek oświatowych. Każdy rodzic ma możliwość złożenia oświadczenia do dyrekcji szkoły, w którym sprzeciwia się organizowaniu zajęć dla swoich dzieci przez środowiska powiązane z ideologią gender. Dziś szczególnie w Gdańsku musimy chronić dzieci przez programem „Zdrovve Love”, którego celem jest zniszczenie Polskich Rodzin – podkreśliła Joanna Cabaj Radna Miasta Gdańska, kandydat na posła w wyborach parlamentarnych.

Więcej informacji na temat „Zdrovve Love”, jak i innych działań w edukacji szkolnej, które organizują środowiska LGBT w Gdańsku udzieli Joanna Cabaj – radna miasta Gdańska tel. 782 626 555.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl