Sejm: spotkanie organizacji pozarządowych

Nowoczesna Ryszarda Petru idzie ścieżką Ruchu Palikota i chce powrócić do pomysłu legalizacji tzw. związków partnerskich. Na wniosek posłów Nowoczesnej, w Sejmie odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych, które wspierają dewiantów seksualnych.

Do parlamentu zaproszono przedstawicieli Kampanii Przeciw Homofobii i Zielonych. Politycy „N” zapowiadają kolejne rozmowy i spotkania ws. poszerzenia praw osób homoseksualnych.

Poseł prof. Krystyna Pawłowicz mówi wprost – lider Nowoczesnej „wszedł w buty” Janusza Palikota. Parlamentarzystka zwraca uwagę, że aktywność polityków tego ugrupowania ograniczała się jedynie do składania wniosków o przerwę.

Wybrali sobie działkę lewacko-genderową i będą mieli tutaj temat do kłócenia się. Po prostu trzeba będzie po prostu ich totalnie lekceważyć, w ogóle nie odpowiadać, nie przyłączać się do ich projektów. Po prostu – głosować przeciwko i nie dać im tu rozwinąć specjalnie skrzydeł – powiedziała poseł.

W poprzedniej kadencji Sejm odrzucił projekt ustawy o tzw. związkach partnerskich autorstwa posłów Twojego Ruchu. Wcześniej podobne propozycje składał Sojusz Lewicy Demokratycznej.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl