fot. flickr.com

W Austrii homoseksualizm promują na ulicach

Sygnalizatory świetlne na przejściach w Wiedniu zamiast tradycyjnych postaci przedstawiają pary homoseksualne.

Na części sygnalizatorów, które są umieszczone przy przejściach dla pieszych, zamiast tradycyjnego przechodnia można zobaczyć parę gejów lub lesbijek. O sprawie informują media.

Europoseł Marek Jurek, z Komisji Wolności Obywatelskiej Parlamentu Europejskiego, mówi, że akcja ta jest częścią szerszego przedsięwzięcia.

Takiej forsownej polityki rewolucji homoseksualnej popieranej przez bardzo wiele czołowych instytucji współczesnej, liberalnej Europy. Mam na myśli Komisję Europejską, Parlament Europejski, poszczególne rządy, jak rząd francuski angażujący się w tę politykę, władze samorządowe wielkich miast zachodnich, które ogłaszają, że są przychylne homoseksualizmowi. Ludzi, którzy są temu przeciwni, którzy chcą bronić naturalnego ustroju rodziny, nie wnoszenia przykładów anarchii moralnej do życia społecznego – ci wszyscy ludzie znajdują się pod takim zmasowanym naciskiem, dlatego, że tak naprawdę głos chrześcijański w Europie jest coraz częściej ignorowany – podkreśla europoseł Marek Jurek.

RIRM

 

 

drukuj