Oburzająca prowokacja środowisk LGBT

Homoseksualiści sprofanowali polskie godło. Skandal miał miejsce w Warszawie podczas tzw. „festiwalu kulturalnego”, zorganizowanego przez środowiska LGBT.

Logiem czerwcowego wydarzenia był obrazek łudząco przypominający orła z godła. Polski symbol narodowy składał się jednak z męskich członków.

Prof. Piotr Jaroszyński, kulturoznawca, nie kryje oburzenia sprawą. Zauważa jednoznacznie, że ta sytuacja wpisuje się w prowokacje środowisk dewiacyjnych.

Jest to taki rodzaj prowokacji, który świadczy o wyjątkowym prymitywizmie tego środowiska, chcącego zwrócić na siebie uwagę i wystąpić przeciwko nam jako Polakom. Nie dajemy się jednak manipulować i zwariować przez tę obłędną ideologię gender. Szukają prowokacji po to, żeby zwracać na siebie uwagę i wciągać nas w polemikę ze sobą. Tymczasem godło polski chronione jest prawem. Mamy tu do czynienia z konkretnym już władaniem sędziów, którzy na ten temat mogą zabrać głos – powiedział prof. Piotr Jaroszyński.

Do tej pory żaden organ ścigania nie zajął się bulwersującą profanacją.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl