fot. PAP/Paweł Supernak

P. Mucha: PO postawiła się po stronie skrajnej lewicy

Platforma Obywatelska postawiła się po stronie skrajnej lewicy. Jej postulat dotyczący tzw. aborcji na życzenie jest tego dowodem – powiedział dziś na antenie Polskiego Radia prezydencki doradca, Paweł Mucha.     

Platforma Obywatelska coraz mocniej skręca w lewo – zwrócił uwagę społeczny doradca prezydenta Andrzeja Dudy, Paweł Mucha.

Ci, którzy pamiętają genezę i początki PO, która odwoływała się do wartości chrześcijańskich, chadeckich, pewnego światopoglądu konserwatywnego, muszą dzisiaj stwierdzić, że Platforma postawiła się po stronie skrajnej lewicy – powiedział Paweł Mucha.                                                   

Jednym z dobitnych dowodów na to jest postulat, jaki głosi Platforma, dotyczący tzw. aborcji na żądanie.

– To jest postulat, który głoszą środowiska skrajnie lewicowe w Polsce – zaznaczył społeczny doradca prezydenta RP.                                                                   

W ubiegłym tygodniu zarząd PO przyjął nowe stanowisko partii w sprawie tzw. aborcji. Platforma opowiedziała się za zagwarantowaniem każdej Polce prawa do podjęcia przez nią — po konsultacji z psychologiem i lekarzem — indywidualnej decyzji o zabiciu swego nienarodzonego dziecka do dwunastego tygodnia ciąży.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl